Дорогі учні та батьки!
Ви успішно зареєструвалися в Школу Онлайн!

Drodzy Uczniowie oraz rodzice!
Pomyślnie zarejestrowałeś się do Szkoły Online!

Зустріч
Інформаційна зустріч з адміністрацією школи
1 вересня 2023 о 18.00 (за польським часом)

Під час зустрічі детально розкажемо про нашу Школу, про усі обов’язкові та додаткові заняття, які пропонує Школа, як будуть проходити уроки та надамо відповіді на запитання батьків та учнів!

Spotkanie informacyjne z administracją szkoły
w dniu 1 września 2023 r. 18.00

Podczas spotkania dokładnie opowiemy o naszej Szkole, o wszystkich obowiązkowych i dodatkowych zajęciach, jakie oferuje Szkoła, jak będą przebiegać lekcje i udzielimy odpowiedzi na pytania rodziców i uczniów!

viber
Viber

Мерщій приєднуйся до нашої загальної шкільної групи у Viber (для батьків та учнів).

Будеш отримувати тільки актуальну та необхідну інформація, також маєте можливість спілкуватися із іншими учнями/батьками та задавати свої питання

Szybciej dołącz do naszej ogólnej grupy szkolnej na Viber (w języku ukraińskim) (dla rodziców i uczniów).

Otrzymasz tylko istotne i niezbędne informacje, będziesz miał również możliwość komunikowania się z innymi uczniami/rodzicami oraz zadawać pytania

Платформа

Все навчання та додаткові заняття відбуваються на платформі дистанційного навчання Microsoft Teams. Без активування особистого акаунта, ніхто не може увійти на урок.

1) Необхідно отримати логін та пароль до свого особистого кабінету. Доступ до особистого кабінету (логін та пароль) можна буде отримати починаючи з 09.00 28 серпня. Логін та пароль не надсилаємо поштою! Посилання: https://szkolaonline.klanza.pl/uk/loginschool
2) Переглянути навчальне відео з користування платформи дистанційного навчання (окремо відео для телефону та комп’ютера). Посилання: https://bit.ly/youtubefreeschool

Якщо учень вже навчався в нашій Школі і памʼятає логін та пароль до особистого кабінету MsTeams, надалі можна ним користуватися, але групи нового класу будуть доступні лише після 28 серпня.

Wszystkie lekcje i zajęcia dodatkowe odbywają się na platformie do nauki na odległość Microsoft TeamsBez aktywacji konta osobistego nikt nie może wejść na lekcję.

1) Musisz uzyskać login i hasło do swojego konta osobistego. Dostęp do konta (login i hasło) będzie można otrzymać od godziny 09:00 dnia 28 sierpnia. Loginu i hasła nie wysyłamy przez maila! Link: https://szkolaonline.klanza.pl/uk/loginschool
2) Obejrzyj film edukacyjny na temat korzystania z platformy do nauki na odległość (oddzielne filmy na telefon i komputer). Link: https://bit.ly/youtubefreeschool

Jeśli uczeń już wcześniej uczył się w naszej Szkole i pamięta login oraz hasło do swojego osobistego konta w MsTeams, może nadal z niego korzystać. Jednak grupy nowej klasy będą dostępne dopiero po 28 sierpnia.

mortarboard (2)
Для учнів

Усі уроки в 1-11 класах проводяться з понеділка по п’ятницю у вечірні години за польським часом.

• 1-4 класи: уроки по 30 хв початок о 17:00 до 19:00
  • 5-9 класи: уроки по 30 хв початок о 17:00 до 19:45
  • 10-11 класи: уроки по 50 хв початок о 17:00 до 19:00

Перерви між уроками в 1-9 класах по 15 хв, в 10-11 класах по 10 хв.

Нижче можете ознайомитися із прикладом можливого розкладу та кількістю предметів з кожного класу.

УВАГА! Наведено приклад розкладу уроків з минулого навчального року!

Розклад школи онлайн – посилання

Wszystkie zajęcia w klasach 1-11 odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych (czas Warszawski).

• Klasy 1-4: lekcje 30-minutowe od 17:00 do 19:00
  • Klasy 5-9: lekcje 30-minutowe od 17:00 do 19:45
  • Klasy 10-11: lekcje 50-minutowe od 17:00 do 19:00

Przerwy między lekcjami w klasach 1-9 trwają po 15 minut, w klasach 10-11 po 10 minut.

Poniżej znajduje się przykład możliwego harmonogramu oraz liczba przedmiotów z każdej klasy.

UWAGA! Podano przykład harmonogramu lekcji z poprzedniego roku szkolnego!

Harmonogram zajęć online – link

Іноземні мови

Наша Школа може запропонувати безкоштовні додаткові заняття з польської та англійської мов, які проводять носії мов!

Заняття з польської мови

Усі заняття починаються о 16:00 (за польським часом) та тривають 45 хв. Додаткової реєстрації для постійних учнів не потрібно.

Розклад та додаткову інформацію можна знайти після приєднання до відповідної групи на платформі Microsoft Teams.

Заняття з англійської мови

Необхідна додаткова реєстрації для постійних учнів нашої школи.

Nasza Szkoła oferuje bezpłatne zajęcia dodatkowe z języka polskiego i angielskiego jako obce, które prowadzone są przez native speakerów!

Lekcje z języka polskiego

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się o godzinie 16:00 (czasu polskiego) i trwają 45 minut. Dla uchniów naszej szkoły nie jest wymagana dodatkowa rejestracja.

Harmonogram i dodatkowe informacje znajdziesz po dołączeniu do odpowiedniej grupy na platformie Microsoft Teams.

Lekcje z języka angielskiego

Dla uchniów naszej szkoły jest wymagana dodatkowa rejestracja.

Бажаємо веселого та продуктивного навчання 🙂
Команда Школи Онлайн
Życzymy przyjemnej i produktywnej nauki 🙂
Zespół Szkoły Online